Firmast

Meie asutus loodi 2005. aastal ning oleme nende aastate jooksul arenenud kaasaegseks rehabilitatsiooni- ja taastusravikeskuseks, mis pakub kvaliteetseid tervishoiuteenuseid. Keskuses töötavad arstid ja medõed, füsioterapeudid ja massöörid, eripedagoogid ja logopeedid ning psühholoogid ja sotsiaaltöötajad.

Meie Eesmärgid

- Meie peamine eesmärk on pakkuda kvaliteetseid tervishoiuteenuseid piirkonna elanikele.
- Meie prioriteediks on individuaalne ja terviklik lähenemine.
- Oma igapäevatöös rakendame tänapäevaseid lahendusi.

Meie töötajad

Inna Iljina juhatuse liige

inna.iljina@promelauks.eu

Irina Kulikova taastusraviarst

irina.kulikova@promelauks.eu

Olga Kiseleva vanemõde

olga.kiseleva@promelauks.eu

Kristi Neeme füsioterapeut

kristi.neeme@promelauks.eu

Urmas Krüner füsioterapeut

urmas.kryner@promelauks.eu

Oleksandr Sovgut massöör

Natalja Morozova medõde, lastemassöör

natalja.morozova@promelauks.eu

Signe Soodla lümfiterapeut

Lyubov Sovgut logopeed, eripedagoog

lyubov.sovgut@promelauks.eu

Julianna Birotsi eripedagoog

Niina Hämarsoo logopeed, eripedagoog

niina.hamarsoo@promelauks.eu

Tatjana Shulpina logopeed, eripedagoog

tatjana.shulpina@promelauks.eu

Irina Balabanova logopeed, eripedagoog, psühholoog

irina.balabanova@promelauks.eu

Natalja Skvortsova psühholoog

natalja.skvortsova@promelauks.eu

Inga Konopleva psühholoog

Jelena Dalinger psühholoog

er

Jelena Stoljarova sotsiaaltöötaja

jelena.stoljarova@promelauks.eu

Jekaterina Rumjantseva sotsiaaltöötaja

jekaterina.rumjantseva@promelauks.eu

Ljudmilla Boikova raamatupidaja

ljudmilla.boikova@promelauks.eu

Ljubov Niinimäki günekoloog

ljubov.niinimaki@promelauks.eu

Rehabilitatsioonimeeskond

Inna Iljina rehabilitatsiooniplaani elluviimist juhendav isik

Jelena Stoljarova sotsiaaltöötaja

Jekaterina Rumjantseva sotsiaaltöötaja

jekaterina.rumjantseva@promelauks.eu

Kristi Neeme füsioterapeut

Lyubov Sovgut logopeed, eripedagoog

Olga Kiseleva vanemõde

olga.kiseleva@promelauks.eu