Firmast

Meie asutus loodi 2005. aastal ning oleme nende aastate jooksul arenenud kaasaegseks rehabilitatsiooni- ja taastusravikeskuseks, mis pakub kvaliteetseid tervishoiuteenuseid. Keskuses töötavad arstid ja medõed, füsioterapeudid ja massöörid, eripedagoogid ja logopeedid ning psühholoogid ja sotsiaaltöötajad.

Meie Eesmärgid

- Meie peamine eesmärk on pakkuda kvaliteetseid tervishoiuteenuseid piirkonna elanikele.
- Meie prioriteediks on individuaalne ja terviklik lähenemine.
- Oma igapäevatöös rakendame tänapäevaseid lahendusi.

Patsientide rahulolu uuring 2018-2019

Patsientide rahulolu uuring 2017

Meie töötajad

Inna Iljina juhatuse liige

iljina.inna@gmail.com

Irina Kulikova taastusraviarst

irina.kulikova@promelauks.eu

Olga Kiseleva vanemõde

olga.kiseleva@promelauks.eu

Natalja Morozova medõde, lastemassöör

Signe Soodla lümfiterapeut

Lyubov Sovgut logopeed, eripedagoog

lyubov.sovgut@promelauks.eu

Niina Hämarsoo logopeed, eripedagoog

niina.hamarsoo@promelauks.eu

Irina Balabanova logopeed, eripedagoog

irina.balabanova@promelauks.eu

Natalja Skvortsova psühholoog

natalja.skvortsova@promelauks.eu

Inga Konopleva psühholoog

konopleva.i.n@gmail.com

Jekaterina Rumjantseva sotsiaaltöötaja

jekaterina.rumjantseva@promelauks.eu

Ljudmilla Boikova raamatupidaja

promelauks@gmail.com

Ljubov Niinimäki günekoloog

ljubov.niinimaki@promelauks.eu

Rehabilitatsioonimeeskond

Jekaterina Rumjantseva - sotsiaaltöötaja

jekaterina.rumjantseva@promelauks.eu

Ljubov Sovgut - logopeed, eripedagoog

Niina Hämarsoo – logopeed, eripedagoog

Elena Samsonova – psühholoog

Inga Konopleva – psühholoog

Natalja Skvortsova – psühholoog

Polina Varšavskaja - füsioterapeut

Olga Bazhukova – füsioterapeut

Irina Kulikova – arst

Olga Kiseleva - õde

olga.kiseleva@promelauks.eu

Inna Iljina - õde